Na našich stránkách najdete nosné vidlice a doplňky pro manipulační techniku, kartáče pro úklidové stroje a další související produkty za velmi příznivé ceny.

Kamerový systém s detekcí osob Forko s 10" monitorem

Kód: 169
Značka: Forko
39 500 Kč 39 500 Kč včetně DPH
Skladem v týdnu 5/2022

Kamerový systém s obrazem ve full HD rozlišení, vstupem pro čtyři kamery s úhlem záběru 140° (zpětná kamera) a 52° (přední kamera), 10" displej s možností rozdělení obrazu a funkcí detekce osob s vizuální i akustickou výstrahou. Kamerové systémy významně zvyšují úroveň bezpečnosti při provozu vysokozdvižných vozíků ve vašem skladu nebo provozu. Cena obsahuje 1 kameru a 1 monitor, neobsahuje instalaci systému. Cena instalace na dotaz.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamerový systém využívá technologii umělé inteligence k detekci osob v okolí vozidla. Varuje řidiče před rizikem srážky s chodci na vzdálenost až 20 m. Chodci jsou označeni obdélníkem přímo na monitoru, zároveň lze spustit zvukovou výstrahu a/nebo výstup výstražného signálu. Ten lze použít pro přenesení výstrahy na externí zařízení (reproduktory, siréna, maják apod.). Kalibraci detekčních zón kamer provedeme během instalace (pro nabídku instalace nás prosím kontaktujte). K jednomu monitoru lze připojit až čtyři kamery (dopředu, z obou boků vozidla a zpětnou kameru). Systém je vhodný pro manipulační techniku, vysokozdvižné vozíky, nákladní vozidla, komunální techniku apod., při venkovním i vnitřním provozu.

Kamera
Rozlišení 1920 x 1080P
Horizontální pozorovací úhel > 52°/140°
Kabel o délce 3 m (možno dokoupit prodlužovací kabel)
Třída vodotěsnosti/prašnosti: IP69K
Pracovní teplota: -20 ~ +70 ℃
Rozměry: 95 x 60 x 70 (mm)
Hmotnost: cca 500 g

Monitor
uhlopříčka: 10,1 palce
4 kamerové vstupy
dotyková obrazovka
podpora pro dálkové ovládání
automatického skenování
možnost zrcadlení obrazu
rozlišení: 1024 x 600px
napájení: 10-32V
Monitor je určený pro použití ve vnitřních prostorech (kabina)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamerové systémy pro VZV, komunální a stavební stroje
Záruka: 2 roky